>
Projekt Kyje
>
Už se blíží ke konci stavba developerského projektu "Kyje" na ulici Tálínská.

Projekt "Kyje" – dvojdům v lukrativní části obce Prahy 9 - Kyje.
Každý rodinný dům je v dispozici 4+kk v nadstandardním provedení.

První dům - 190 m²
Plocha pozemku - 398 m²
Garážová plocha - 35 m²
Plocha sklepa - 25 m²

Druhý dům - 137 m²
Plocha pozemku - 376 m²
Garážová plocha - 35 m²
Plocha sklepa - 25 m²

Každý dům v 1. NP disponuje zádveřím, vstupem do prostorné haly se schodištěm, WC, koupelnou s vanou, komorou, prostorným obývacím pokojem se vstupem na přední zahradu a kuchyňským koutem. Schodiště je osvětlené oknem ve stropě. Jeden dům disponuje sklepem navíc.

Ve 2. NP se nachází chodba, dva pokoje, hlavní ložnice se šatnou a vstupem na zadní část zahrady, koupelna se sprchovým koutem a WC.

Interiér proveden v prémiovém standardu s použitím exkluzivních italských a německých materiálů např. sanita Villeroy & Boch, velkoformátové keramické obklady Novabell, podlahy v kombinaci keramické a dřevěné krytiny Novabell, exkluzivní osvětlení.

Po celém domě nainstalováno podlahové topení, moderní hliníková okna s trojskly Reynaers, vytápění domu (včetně podlahy) zajišťuje plynový kombi kotel, vstupní dveře na otisk prstů Reynaers. Pozemky jsou oplocené, na pozemcích se nachází studna a nádrže na dešťovou vodu.

Lokalita Kyje přináší klidné bydlení uprostřed zeleně. Pro procházky a odpočinek se nabízí blízký Kyjský rybník vzdálený cca 2 min. chůze, nedaleko najdete také Golf Resort Black Bridge. Výhodou této lokality je plná občanská vybavenost, dobrá dostupnost do centra Prahy, zastávka autobusu je pouhých 500 m od domu, poblíž se nachází i vlaková stanice Praha – Kyje, odkud jste v centru Prahy do 15 minut. Nabízíme perfektní rodinné bydlení v klidu se všemi výhodami velkoměsta.

Prohlédněte si fotografie všech etapu stavebního procesu od začátku do konce.

Projekt Kyje

Máme pro Vás bonus! Můžete nám platit Bitcoiny.
Přijímáme platby i v Bitcoinech!
Napište nám
ODESLAT