Stavebnictví
>
Jsme s vámi po celou dobu realizace projektu od A do Z!
V případě potřeby zajistíme externě projektovou dokumentaci, zajistíme veškerá povolení a navážeme komunikaci se všemi správními orgány.

Jedním z hlavních směrů činnosti naší společnosti je výstavba a rekonstrukce obytných a komerčních nemovitostí na klíč, včetně realizace státních zakázek. Ať už se jedná o bytový dům nebo rodinný dům, byt, kancelářskou budovu, školu, jsme připraveni realizovat jakýkoliv projekt odborně a efektivně.

Práce na klíč
Vlastní kvalifikovaní stavbaři
Moderní technologie
Kvalitní materiály
STAVEBNICTVÍ

Výstavba a rekonstrukce

Jak pracujeme?
Příprava
V této fázi se skládá záloha (od 25% z celkové rozpočtové ceny), objednává se a nakupuje potřebný materiál a začíná příprava objektu k provádění stavebních prací.
2
Předběžná diskuse s klientem
Před zahájením spolupráce prostudujeme projektovou dokumentaci a provedeme její audit z pohledu souladu se všemi potřebnými povoleními a přepisy. Na základě těchto informací vyhodnotíme termíny plnění a vypracujeme rozpočet. Vše projednáváme s klientem. Po odsouhlasení podrobností podepisujeme smlouvu a přecházíme k následující etapě.
1
Realizace
V rámci realizace výstavby se nejprve provádí geodetické práce a měření, poté jsou prováděny nezbytné zemní práce, zasíťování, budování základů, provádí se hydroizolace, výstavba hrubé stavby a střechy. Následně se provádí vnitřní a vnější dokončovací práce. Po dokončení všech prací se dostáváme k poslednímu kroku.
3
Předání objektu
Po dokončení stavebních prací je prováděna kontrola rozvodů elektřiny, topného systému a vody. Provádí se úklid objektu a odvoz stavebního odpadu. Na závěr zákazník obdrží klíč od nového domu.
4
V rámci provádění stavebních prací, resp. rekonstrukcí nabízíme následující služby:
Naše služby
V rámci našich zakázek vytváříme a realizujeme individuální a jedinečný návrh designu interiéru a také se zabýváme terénními úpravami.
Návrh designu domu
Přivedeme inženýrské sítě k pozemku, do domu nebo jakékoli jiné budovy, ať už jde o elektrické sítě, plyn, vodu, kanalizaci či internet.
Zasíťování
Ve fázi zateplení budoucího domu je důležité zvolit vysoce kvalitní materiály a při práci s nimi dodržovat správný technologický postup. Naše společnost realizuje zateplení fasád profesionálně, efektivně a včas.
Zateplení fasády
Poskytujeme služby při demontáži bytového či nebytového objektu v havarijním stavu a likvidaci stavební suti na klíč. Připravujeme pozemek k výstavbě, provádíme profesionální zemní práce, včetně geodetických.
Demontáž a zemní práce
Naši odborníci vybudují spolehlivé a pevné základy tak, aby dům sloužil i vašim vnukům. Technologie je vybírána v souladu s parametry zeminy a typem budoucí budovy.
Vybudování základů
Máme obšírnou dodavatelskou základnu, a proto v závislosti na vašich preferencích můžeme nakupovat různé materiály z celého světa.
Nákup materiálů
Máme pro Vás bonus! Můžete nám platit Bitcoiny.
Přijímáme platby i v Bitcoinech!
Napište nám
ODESLAT