O společnosti
>

Naše společnost pracuje ve třech hlavních oblastech: development, stavebnictví a investice do nemovitostí. Našimi klienty jsou jak fyzické, tak i právnické osoby. Realizujeme vlastní developerské projekty a také pracujeme na objednávku pro konkrétní klienty.

Náš personál je tým profesionálů pracujících jak v kanceláři, tak na stavbách (v terénu). Nehledě na to, že každý člen týmu má své vlastní specifické úkoly, každý pracuje na jednom cíli - poskytnout klientovi vysoce kvalitní servis včas a za přiměřenou cenu. Díky tomu zahrnuje portfolio společnosti více

než 50 úspěšně dokončených projektů, včetně státních zakázek. Hlavními segmenty realizace jsou: soukromé domy, občanské a průmyslové stavby, komerční nemovitosti a bytové domy.

Když přebíráme projekt, přebíráme i veškeré starosti s ním spojené. A pokud ještě projekt nemáte, provedeme pro vás audit nemovitosti z pohledu případné realizace stavebních prací a poté vytvoříme projekt v souladu se všemi zákonnými požadavky a předpisy. Naši klienti nemusí řešit takové problémy jako je výběr a revize stavebního pozemku, získání stavebního povolení, nákup materiálů atd. Vše uděláme na klíč (včetně kolaudace). Práce provádíme v Praze a okolí. A ve výjimečných případech můžeme přijmout objednávku i v rámci Středočeského kraje.

O společnosti

Náš tým
Jednatel
Cristian Tiple
Obchodní a
marketingový ředitel
Obchodní manažer
Mgr. Vasyl Hrab
Marie Hatinová
Stavbyvedoucí
Andrej Danyuk
Stavbyvedoucí
Pavel Sýkora
Senior návrhář
interiérů
Karina Tsiple
UX/UI a grafický designer
Nur-Sana Bakytzhan
Marketingový specialista
Jana Anisimova
Jr. marketingový specialista
Karina Yegizbayeva
Napište nám
ODESLAT