O společnosti
>

Naše společnost pracuje ve třech hlavních oblastech: development, stavebnictví a investice do nemovitostí. Našimi klienty jsou jak fyzické, tak i právnické osoby. Nabízíme kompletní řešení Vaší stavby, stavební činnosti od A do Z. Připravujeme a stavíme rezidenční developerské projekty. Pro investory nabízíme možnost podílet se s námi na výstavbě těchto projektů. Při plnění prací dosahujeme skvělých výsledků. Teritoriálně fungujeme především na území Prahy a okolí, výjimečně i ve Středočeském kraji.

Náš personál je tým profesionálů pracujících jak v kanceláři, tak

na stavbách (v terénu). Nehledě na to, že každý člen týmu má své vlastní specifické úkoly, každý pracuje na jednom cíli - poskytnout klientovi vysoce kvalitní servis včas a za přiměřenou cenu. Díky tomu zahrnuje portfolio společnosti více než padesát úspěšně dokončených projektů, včetně státních zakázek. Hlavními segmenty realizace jsou: rodinné a bytové domy, občanské a průmyslové stavby a komerční nemovitosti.

S projektem přebíráme i veškeré starosti s ním spojené. A pokud ještě projekt nemáte, provedeme pro Vás audit nemovitosti z pohledu případné realizace stavebních prací a poté vytvoříme, ve spolupráci s externími projektanty, projekt v souladu se všemi zákonnými požadavky a předpisy. Naši klienti nemusí řešit takové problémy jako je výběr a revize stavebního pozemku, získání stavebního povolení, nákup materiálů atd. Vše uděláme na klíč (včetně kolaudace). Práce provádíme v Praze a okolí. A ve výjimečných případech můžeme přijmout objednávku i v rámci Středočeského kraje.

O společnosti

Náš tým
Obchodní manažer
Marie Hatinová
Jednatel
Cristian Tiple
Marketingový specialista
Jana Anisimova
Stavbyvedoucí
Andrej Danyuk
Stavbyvedoucí
Pavel Sýkora
Senior návrhář
interiérů
Karina Tsiple
UX/UI a grafický designer
Nur-Sana Bakytzhan
Máme pro Vás bonus! Můžete nám platit Bitcoiny.
Přijímáme platby i v Bitcoinech!
Napište nám
ODESLAT