>
Kladno
>
Již brzy

Projekt Kladno, Kladno

Nabízíme k prodeji rodinné domy v projektu Kladno přímo v centru Kladna. Projekt se skládá ze dvou jednotek jako dvojdům a tří solitérních domů. Domy mají jedno nadzemní podlaží a jedno podzemní podlaží, kde jsou umístěny garáže, a podkroví. Jsou situované ve svahu, takže zahrady mají plné soukromí a nejsou vidět z ulice. V prvním podlaží se nachází koupelna s WC, šatna, obývací pokoj propojený s kuchyňským a jídelním koutem, odkud je přístup na terasu. V podkroví se nachází ložnice napojená na vlastní šatnu, koupelna, oddělené WC a dva další pokoje .
Máme také připravený dům, který je rozdělený na 3 bytové jednotky - 2x 3+KK se zahrádkou nebo terasou a 1x 4+KK se zahrádkou. Má vlastní příjezdovou cestu a garáže pro 4 auta.

Všechny domy splňují energetický štítek "A" značící velmi nízkou energetickou náročnost. Domy využívají moderní technologie, jako je tepelné čerpadlo, rekuperace, podlahové vytápění, předokenní stínění či inteligentní systém. Domy se nachází v žádané lokalitě - centrum Kladna. V okolí veškerá občanská vybavenost- mateřské školy, základní školy, praktická a speciální škola, gymnázium a Střední odborná škola. Výborné nákupní možnosti v OC Kladno, které je dostupné pěšky. Výborná dopravní dostupnost na autobusové nádraží v docházkové vzdálenosti cca 5 minut.
950 m
Mateřská
škola
1,2 km
Sportoviště
32 km
Do Prahy
950 m
Nádraží
500 m
Park
1,4 km
Pošta
1,2 km
Obchod
1,2km
Základní
škola
Máme pro Vás bonus! Můžete nám platit Bitcoiny.
Přijímáme platby i v Bitcoinech!
Napište nám
ODESLAT